A. Václav Mašek
U svitu měsíce (návrh ilustrace)
Položka č.: 265764Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:34
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
V oblacích / Dívka
Položka č.: 234092Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:36
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Chatrč
Položka č.: 239046Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:22
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Do školy
Položka č.: 239052Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:24
tuš, akvarel, papír, 27,5 x 20 cm, lehce zašlý papír, PD a LD stopa po lepící papírové pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
A. Václav Mašek
Studie k bojovníkovi
Položka č.: 240981Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:28
litografie, 18 x 65,1 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Studie figur - oboustranná
Položka č.: 240993Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:30
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
V jeskyni
Položka č.: 242406Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:34
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)