Roman Quido Kocian
(1908-1981)
Vesnice
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:02
olej, plátno, 1935, 85 x 97 cm, sign. PD Quido roman Kocian 1935, rám
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)