Dieter Eckert
Siena
Položka č.: 445Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:02
lept, 29,5 x 25 cm, sign. PD D. Eckert, č. 41/100
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dieter Eckert
Toskánsko I
Položka č.: 444Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:01
litografie, 54 x 44 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)