T. Šrámek

  • T. Šrámek

    Zima

    Položka č.: 232704

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:16

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)