T. Šrámek
Zima
Položka č.: 232704Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:16
olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)