J. Kincl
No.: 232703Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:14
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)