Alena Štiková

(1929-2000)

  • Alena Štiková

    (1929-2000)

    Navečer u rybníka

    No.: 282314

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 18. 07. 2024 18:27

    akvarel, papír, 1969, 31,5 x 47 cm, sign. LD Alena Štiková 69, autorka je dcerou grafika Karla Štiky (*1898) , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)