Ruth Kohler
Oranžová kompozice
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:25
litografie, 53,5 x 75 cm, č. 43/120
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Červená kompozice
Položka č.: 587Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:24
litografie, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 9/60b
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Modrá kompozice
Položka č.: 586Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:23
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 94/100
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice III
Položka č.: 585Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:22
litografie, 75 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 6/60 B
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice II
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:21
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 57/120
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice I
Položka č.: 583Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:20
litografie, 43 x 35 cm, sign. PD Kohler, autorský tisk
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)