Jiří Mocek
Láska pana Čajkovského
No.: 648Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 16:17
tužka, akvarel, papír, 1996, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, dole ušpiněno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Mocek
Franz Kafka - Proces
No.: 258Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 12. 12. 2024 15:00
kombinovaná technika, tužka, papír, 2003, 59,5 x 42 cm, sign. LD Mocek 03, publikováno v katalogu k 125. výročí narození Franze Kafky, katalog přiložen, the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 19.000 CZK (792 €)