Oldřich Jelínek
K.F.M.Benz
No.: 29Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 02. 10. 2024 18:28
litografie, 1979, 42 x 28,3 cm, sign. DU O.Jelínek 79
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Oldřich Jelínek
Z dějin kola
No.: 50Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 02. 10. 2024 18:49
litografie, 1972, 32,3 x 48,7 cm, sign. DU O. Jelínek 78, A.T.