Oldřich Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    K.F.M.Benz

    No.: 29

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 02. 10. 2024 18:28

    litografie, 1979, 42 x 28,3 cm, sign. DU O.Jelínek 79

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • Oldřich Jelínek

    Z dějin kola

    No.: 50

    Planned termination: 02. 10. 2024 18:49

    litografie, 1972, 32,3 x 48,7 cm, sign. DU O. Jelínek 78, A.T.