Zdeněk Blažek
(1904-2000)
No.: 269432Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:02
olej, karton, 33,5 x 47 cm, sign. LD Z. Blažek, rám, zezadu Vánoce 1958 Zdeněk, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)