Rudolf Kundera
(1911-2005)
Les Sardines
No.: 148Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 17:27
olej, plátno, 1969, 27,5 x 41,5 cm, sign. PD Kundera 69, rám, vzadu razítko Galerie E. Gaors z Marseille, vzadu na rámu číslo soupisu No 62 RK
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)