Josef Glückselig
(1908-1986)
Podzimní krajina
No.: 273969Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:05
olej, dřevo, 38 x 45,5 cm, sign. PD J. Glückselig, rám, v dolní části malba na dvou místech lehce popraskaná, u pravého horního rohu bílý škrábanec, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)