Josef Glückselig

(1908-1986)

  • Josef Glückselig

    (1908-1986)

    Podzimní krajina

    No.: 273969

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:05

    olej, dřevo, 38 x 45,5 cm, sign. PD J. Glückselig, rám, v dolní části malba na dvou místech lehce popraskaná, u pravého horního rohu bílý škrábanec, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)