Jindřich Pileček
(1944-2002)
Smutný klaun
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:03
lept, 1996, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD J. Pileček 96, č. 18/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
V noci za oponou
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:04
lept, 1999, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 98/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Pamětní list s leptem Jindřicha Pilečka a básní J. M. Tomeše
Položka č.: 1188Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:32
lept, 14,5 x 9,5 cm, monogr. PD J. P. a sign. PD Jan M Tomeš, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze k večeru J. M. Tomeše konanému v Národním muzeu 18. listopadu 1983, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)