Renata Šimlíková
Brána
No.: 951Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 18:28
litografie, 1994, 53,7 x 37,5 cm, sign. PD R. Šimlíková 1994, č. 10/80, při okraji lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids