Renata Šimlíková
Brána
Položka č.: 951Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:28
litografie, 1994, 53,7 x 37,5 cm, sign. PD R. Šimlíková 1994, č. 10/80, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)