Ondřej Kohout
Interiér
Položka č.: 573Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:04
tužka, tuš, akvarel, papír, 1985, 10 x 12,5 cm, sign. PD O. Kohout 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)