Ladislav Ehrlich
(1886-?)
Vajíčko ve stojánku
Položka č.: 222251Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:03
litografie, 5,8 x 4,3 cm, sign. PD Ehrlich, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)