Ladislav Ehrlich

(1886-?)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-?)

    Vajíčko ve stojánku

    Položka č.: 222251

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:03

    litografie, 5,8 x 4,3 cm, sign. PD Ehrlich, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)