Anna Nečasová
Položka č.: 220932Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:25
akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)