Karel Hlaváček
(1874-1898)
Rybník v podhůří
No.: 282414Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:16
tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)