Karel Hlaváček
(1874-1898)
Rybník v podhůří
Položka č.: 282414Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:16
tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)