Zuzana Oberthorová
Schody na ostrov
No.: 766Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 15:23
litografie, 2006, 33 x 24 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, č. 69/110, nepatrně ohnuté růžky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)