Jiří Sodoma
(1921-2011)
Portrét
Položka č.: 258585Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:43
litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)