Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Vlhavy
No.: 130Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akvarel. pastel, papír, 1977, 30 x 42 cm, sign. PD M.M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Krásný den ve Vlastiboři
No.: 129Auction price: 2.500 CZK (105 €)
akvarel. pastel, papír, 1981, 30 x 42 cm, sign. LD M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Lomany u Frant. Lázní
No.: 128Auction price: 2.500 CZK (105 €)
akvarel. pastel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD M.M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní