Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Vlhavy
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akvarel. pastel, papír, 1977, 30 x 42 cm, sign. PD M.M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Krásný den ve Vlastiboři
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
akvarel. pastel, papír, 1981, 30 x 42 cm, sign. LD M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Lomany u Frant. Lázní
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
akvarel. pastel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD M.M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní