František Xaver Harlas

(1865-1947)

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Řeka

    No.: 503

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 11:00

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 39 cm, sign. PD Dr. F.X. Harlas, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)