František Xaver Harlas
(1865-1947)
Řeka
No.: 503Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:00
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 39 cm, sign. PD Dr. F.X. Harlas, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)