Julie Joujová
Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.
No.: 224024Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 14:32
olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)