Aleš Synek

  • Aleš Synek

    Pozvánka

    No.: 254280

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 17:16

    tisk, plakát, 29,4 x 42 cm, sign. PD Aleš Synek, pozvánka na oslavu znovuotevření zdevastované zahrady v Kapucínské ulici na Hradčanech v Praze 9.8. 1979, lehce zažloutlý, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)