Pavel Charousek
(1962)* 26.12.1962 Dvůr Králové nad Labem (Trutnov) (Česká republika (Czech Republic)) sochař, grafik, malíř
Pavel Charousek
Ďábel
Položka č.: 264766Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:20
litografie, 1992, 18 x 13 cm, sign. PD Charousek 1992, č. 63/100, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ kamenické a sochařské v Hořicích, poté na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení krnovských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)