Číhal
Gloria in excelsis Deo
Položka č.: 279499Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:12
patel, fix, papír, 2004, 29,6 x 21 cm, sign. LD Číhal 04, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Číhal
Betlém
Položka č.: 279498Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:13
akvarel, fix, pastelka, papír, 42 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)