Číhal

  • Číhal

    Gloria in excelsis Deo

    Položka č.: 279499

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:12

    patel, fix, papír, 2004, 29,6 x 21 cm, sign. LD Číhal 04, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Číhal

    Betlém

    Položka č.: 279498

    Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:13

    akvarel, fix, pastelka, papír, 42 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)