Zdeněk Nebeský
(1907-?)
Na konci vsi
No.: 210Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 12. 12. 2024 15:00
olej, karton, 45 x 35 cm, sign. PD Z. Nebeský, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Hladik and A. Kalvoda
Current price: 1.500 CZK (63 €)