Zdeněk Nebeský
(1907-?)
Na konci vsi
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
olej, karton, 45 x 35 cm, sign. PD Z. Nebeský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Fröhlicha, F. Hladíka a A. Kalvody
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)