J. K. Jelínek
Karlův most
Položka č.: 545Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 11:42
olej, lepenka, 35,5 x 34 cm, sign. PD J.K. Jelínek, rám, plátno lehce zvlněno
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)