Eduard Demartini
(1892-1961)
Zátiší s jablky
No.: 451Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:05
akvarel, papír, 1940, 26,5 x 39 cm, sign. PD St. Demartini 40, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)