A. Kolínský

  • A. Kolínský

    No.: 268332

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 12. 2024 18:07

    olej, karton, 52 x 72 cm, sign. PD Kolínský A., mírně zvlněný karton, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)