Kamil Lhoták
Velociped (PF1979, Dr. F. Dvořák)
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:50
litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Kamil Lhoták 87, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)