Leoš Suchan
Piksly I
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
olej na plátně, 2022, 80 x 100 cm, vzadu
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Odhadní cena: 45 000–50 000 CZK
Leoš Suchan
Studie baroka I
Položka č.: 283412Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:28
olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Leoš Suchan
Studie baroka II
Položka č.: 283413Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:29
Leoš Suchan
Dialog
Položka č.: 283435Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:51
akryl a olej na plátně, 2023, 80 x 120 cm, sign. vzadu, 41/100
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)