Václav Kreisinger
(1885-1956)
Matka s dítětem
No.: 122Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 1945, 76,5 x 61,5 cm, sign. PD V. Kreisingr 1945, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)