Václav Kreisinger
(1885-1956)
Matka s dítětem
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 1945, 76,5 x 61,5 cm, sign. PD V. Kreisingr 1945, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)