Fr. Jelínek
Rybník u Kosmonos
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
olej, karton, 48 x 36 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Rybník u Kosmonos