Jitka Kolínská
(1930-1992)
Nábřeží
Položka č.: 280316Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:26
litografie, 1953, 22 x 26 cm, sign. PD Kolínská 53, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)