Peter Paul Rubens
(1577-1640)
Obětování Izáka
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědiryt, 1614 ?, 38,5 x 30 cm, značeno v desce Petro Paulo Rubens pincit, rám, místy neodborně restaurováno (několik trhlin v papíru, papír místy pokrčený)
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)