Karel Karas
(1892-1969)
Zimní krajina s řekou
No.: 559Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 14:50
olej, karton, 23 x 35 cm, sign. LD Karas, rám, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Karel Karas
(1892-1969)
Večerní krajina s řekou
No.: 560Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 14:51
olej, karton, 19 x 29,5 cm, sign. LD Karas, rám, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Karel Karas
(1892-1969)
Podzimní krajina s řekou
No.: 561Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 14:52
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. LD Karas, rám, na zadní straněautorský štítek K. Karas, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)