Stanislav Feikl
(1883-1933)
Tání
Položka č.: 261225Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:24
olej, lepenka, 52 x 67 cm, sign. LD feikl, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK