Stanislav Feikl

(1883-1933)

  • Stanislav Feikl

    (1883-1933)

    Tání

    Položka č.: 261225

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:24

    olej, lepenka, 52 x 67 cm, sign. LD feikl, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK