Karel Dvořák
(1893-1950)
Tanec
No.: 282736Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 18:01
lavírovaná tuš, papír, 1915, 21,5 x 15,7 cm, sign. PD K. Dvořák 915, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Karel Dvořák
(1893-1950)
Na koni
No.: 282737Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 18:02
lavírovaná tuš, papír, 1919, 15,5 x 18,5 cm, monogr. K.D. 19, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)