Karel Dvořák

(1893-1950)

  • Karel Dvořák

    (1893-1950)

    Tanec

    Položka č.: 282736

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:01

    lavírovaná tuš, papír, 1915, 21,5 x 15,7 cm, sign. PD K. Dvořák 915, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, poté J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU tamtéž, člen Aventinské mansardy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Dvořák

    (1893-1950)

    Na koni

    Položka č.: 282737

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:02

    lavírovaná tuš, papír, 1919, 15,5 x 18,5 cm, monogr. K.D. 19, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, poté J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU tamtéž, člen Aventinské mansardy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)