Marko Čermák
Širokko
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
serigrafie, 2021, 46,5 x 67,4 cm, sign. PD Marko Čermák, č. 50/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Marko Čermák
Jan Tleskač
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
serigrafie, 2021, 46 x 68,5 cm, sign. LD Marko Čermák, rám, č. 91/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Marko Čermák
Rychlé šípy
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 90/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Marko Čermák
Bratrstvo Kočíčí pracky
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Marko Čermák
Rychlé šípy
Položka č.: 276062Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:21
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Marko Čermák
Bratrstvo Kočíčí pracky
Položka č.: 276061Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:20
Marko Čermák
Kotlík
Položka č.: 267658Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:47
tuš, papír, kombinovaná technika, 11 x 13,5 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Marko Čermák
Zálesák
Položka č.: 267657Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:46
tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,2 x 7,4 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)