Richard Augustin
(1975)
Blue band
No.: 272Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2012, 30 x 24 cm, sign. LD Richard Augustin, lišta, přiložen certifikát autora
Current price: 6.000 CZK (250 €)