Antonín Komárek
Poštorná
Položka č.: 259140Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:24
akvarel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Antonín Komárek
Borovice u Apolla u Lednických rybníků
Položka č.: 259139Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:25
akvarel, papír, 41,4 x 28,8 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Antonín Komárek
Borovice nedaleko Lednických rybníků
Položka č.: 259138Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:26
akvarel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Antonín Komárek
Topol u Lednického rybníku na pláži u Apolla
Položka č.: 259137Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:27
akvarel, papír, 1967, 43 x 31 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)