Nový
Horská krajina
No.: 211311Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:32
olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)